Освіта

16.11.2018 11:11

Традиційним та найулюбленішим святом студентства є Міжнародний День студента.

У ДВНЗ «Інгулецький коледж» КНУ, відбулось свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність та красу. З вітальним словом звернулась заступник голови з питань  діяльності виконавчих органів ради О. Кравченко. Церемонія нагородження вручення грамот та подяк за активну участь у житті коледжу, стало хвилюючим моментом для всіх студентів. Усі присутні в залі отримали величезний заряд гарного настрою, позитивних емоцій і ще раз переконались в тому, що в Інгулецькому районі проживає талановита, весела та креативна молодь!

20.10.2018 11:10

19 жовтня був презентований проект «Безпечні кроки».
Вперше зустріч пройшла по-новому, у форматі панельної дискусії. Модератор проекту Сергій Жеребило, заступник голови Інгулецької районної у місті ради, презентував та розповів про перспективи і шляхи реалізації довгострокового проекту, який має наступні етапи: перший крок – освітлення подвір’їв закладів освіти району; другий крок – зовнішнє відеоспостереження закладів освіти; третій крок – внутрішнє відеоспостереження закладів освіти. Для реалізації «першого кроку» залучені кошти місцевого бюджету та ТОВ «МЕТІНВЕСТХОЛДИНГ», а виконання технічних робіт бере на себе Інгулецький коледж. 
Долучились до обговорення Павло Дабіжа директор Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Дмитро Мурашко директор департаменту зі зв’язків з громадськістю ТОВ «МЕТІНВЕСТХОЛДИНГ», керівник ювенальної превенції сектору превенції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, капітан поліції Полохало Вадим, керівники та представники батьківських комітетів закладів освіти району. Особливо жваво та активно дискутували представники учнівського самоврядування.
Результат – старт проекту «Безпечні кроки».

Переглянути фотозвіт

12.10.2018 14:10

Напередодні Дня захисника України на базі Центру туризму пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для учнів 8- 10 класів. Така гра як "Сокіл"("Джура") виконує важливу функцію - виховання новітнього покоління борців за Українську державність. Дивлячись сьогодні на нашу молодь ми маємо славне продовження козацького роду. Під час проведення гри команди змагалися у різноманітних конкурсах. ВІТАЮ переможців: 1 місце КЗШ 59; 2 місце - НВК 9 і КЗШ 101; 3 місце - КЗШ 115.

переглянути фотозвіт

04.09.2018 11:09

03.09.2018 на житловому масиві Інгулець відбулось традиційне свято для дітей, які в цей день вперше пішли до школи – Бал першокласників. Першокласників прийшов привітати та побажати підкорити нові вершини знань, знайти добрих і надійних друзів, добра, натхнення та гарних оцінок голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков.А Королева Знань допомагала створювати гарний настрій, вчила танцювати, відгадувати загадки, перевірила знання дітей та їх готовність йти до 1 класу. Під час Балу першачків розважали школярі-аніматори, творчі колективи ЦДЮТ «Ріднокрай» та ПК «Мистецький».

Переглянути фотозвіт

10.07.2018 11:07

 

10 липня 2018 року в КЗШ №114 відбулось урочисте відкриття проекту «Школа – територія безпеки» в рамках проекту «Громадський бюджет-2018». Першим з вітаннями до учнів школи та педагогічного колективу закладу звернувся заступник міського голови А.Полтавець та наголосив на важливості участі в подібних проектах. Виконуючий обов’язки голови Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило подякував всім, хто підтримав проект, висловив слова подяки народному депутатові України Д.Шпенову за фінансову підтримку в реалізації проектів в закладах освіти житлового масиву Інгулець. Також Сергій Васильович зазначив, що Інгулецький район завжди бере активну участь у «Громадському бюджеті».

Переглянути фотозвіт

23.06.2018 11:06

 

23.06.2018 відбулась зворушлива подія – шкільний випускний вечір. Це свято найкращої пори в житті людини — свято юності. 

226 учорашніх інгулецьких одинадцятикласників нині прощається з дитинством і роблять перший крок у самостійне життя, перед кожним із них шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. 

Голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков на житловому масиві ПІВДГЗК привітав всіх присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, в якому  переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань. У стінах інгулецьких шкіл кожен з випускників отримав безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті.  

До привітання приєднався заступник директора з побуту ПАТ «ПІВДГЗК» В.Комірний.

На ж/м Інгулець зі святом привітали народний депутат України Д.Шпенов та голова районної у місті ради Є.Рижков.

Медалісти закладів освіти, окрім атестату, отримали пам’ятні подарунки від народних депутатів України Д.Шпенова та К.Павлова.

Шановні випускники, вітаємо вас, ваших батьків і вчителів зі святом. Здоров’я вам, щастя і доброї долі. Бажаємо, щоб ваше молоде життя було цікаве й натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ!

Переглянути фотозвіт

27.04.2018 11:04

  Сьогодні вперше у Кривому Розі відбулась Регіональна (не) конференція міні-EdCamp Кривий Ріг-2018. Понад 300 представників руху відповідального вчительства з 19 областей України гостинно зустрів Інгулецький район та Криворізька загальноосвітня школа № 114. На урочистому відкритті гостей вітав Криворізький міський голова Юрій Вілкул та виконуючий обов’язків голови виконкому Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило.

   20 експертів представили свої проекти. Учасники міні-EdCamp’у мали змогу знайти однодумців для спільних проектів, відвідати майстер-класи, інтерактивні локації, майстерні, взяти участь у дискусіях та тренінгах та поспілкуватись за чашкою кави.

  P.S.: Рух відповідального учительства народився у Філадельфії (США) у 2010 році. Україна стала дев’ятою країною світу та третьою в Європі, яка приєдналась до всесвітнього нового формату інноваційних освітніх організацій.

Переглянути фотозвіт

13.11.2017 14:11

В КДНЗ №161 10 листопада 2017 року відбулося відкриття проекту "Центр здорової дитини". Це результат спільної праці: фізіотерапевтична, а в ній соляна кімната, з’явились завдяки проекту «Місто нашими руками». Валеологічна зала стала затишною та теплою завдяки встановленню енергозберігаючих вікон за рахунок районного бюджету, активної участі батьків вихованців закладу та трудового колективу.

переглянути фотозвіт

13.10.2017 14:10

12 жовтня 2017 року відбулося святкування 50-ти річного ювілею Криворізької загальноосвітньої-школи І-ІІІ ступенів №59. З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. голови Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило та нагородив працівників закладу міськими і районними відзнаками. Крім працівників навчального закладу на святі були присутні ветерани праці, випускники, школярі та батьківська громада. Закінчився захід святковим концертом.

переглянути фотозвіт

11.09.2017 11:09

09 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ № 102. У заході взяли участь заступник криворізького міського голови Андрій Полтавець та заступник голови районного у місті ради Сергій Жеребило, які безпосередньо курують цей напрямок діяльності на міському та районному рівнях.

Разом з представниками педагогічної та батьківської громади заклад взяв участь та перемогли у міському конкурсі соціальних проектів «Громадський бюджет 2017» і отримали сертифікат на суму 225 228 грн. для втілення проекту «Створення спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ № 102 Криворізької міської ради».

Використовуючи кошти сертифікату було виконано поточний ремонт по заміні вікон у будівлі спортивної зали КЗШ № 102 у кількості 14 штук та відремонтовано стелю. Співфінансування десятивідсоткового внеску збоку учасника конкурсу здійснено народним депутатом України Дмитром Шпеновим. Ці кошти витрачено на придбання будівельних матеріалів, фарби для виконання ремонту стін та підлоги, а також встановлено металопластикові двері. Шефи – залізничний цех ПАТ «ІНГЗК», допомогли з електричною проводкою та подарували на відкриття м’ячі.

З вересня у відремонтованій залі буде функціонувати створений спортивно-патріотичний клуб «Стимул», який буде об’єднувати в собі тренування юних футболістів, заняття зі спортивної аеробіки, проведення заходів патріотичного спрямування, а також об’єднає членів ветеранської організації у спортивному дозвіллі.

Переглянути фотозвіт