Освіта

17.01.2020 11:01

Нещодавно,15 січня 2020 року, у стінах Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73 відбулася вагома подія – відкриття оновленого кабінету хімії.
Сучасно обладнаний кабінет хімії – це своєрідний «ключ» до нескінченної скарбнички знань, ефективного освітнього середовища, у якому здобувачі світи через виконання реальних експериментів, досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої інтелектуальні здібності. Саме це сприятиме популяризації хімії, як науки, стимулюватиме здобувачів освіти КЗШ №73 до поглибленого вивчення предмету.

  

27.12.2019 11:12

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят здійснюються мрії. До закладів дошкільної освіти 45, 83, 85, 87, 101 та 164 житлового масиву ПГЗК з привітаннями завітали голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та депутат Дніпропетровської обласної ради, генеральний директор АТ "ПівдГЗК" Костянтин Федін. Святкова атмосфера, теплі привітання і, звичайно, подарунки - нові меблі для музичних залів та груп.

24.12.2019 11:12

24 грудня на житловому масиві Інгулець в басейні Дитячо-юнацької спортивної школи N2 відбулось традиційне для інгульчан новорічне свято - театралізована вистава «Ялинка на воді». Сценаристами, режисерами та акторами вистави були самі спортсмени та працівники спортивної школи, які довели довели усім глядачам, що талановиті не лише у спорті, але й мають неабиякі творчі здібності! Директор спортивної школи Петро Петрович Малиш підвів підсумки спортивних досягнень 2019 року - кращі спортсмени були нагороджені подяками та солодкими подарунками!

23.12.2019 11:12

23 грудня відзначився приходом гостей, які вже традиційно відвідують заклад у канун Різдва та дарують подарунки. Помічники Миколая: Сергій Васильович Жеребило, голова Інгулецької районної у місті ради та Костянтин Анатолійович Федін, депутат Дніпропетровської обласної ради,Генеральний директор АТ "ПівдГЗК", завітали у гості не з порожніми руками - діти з обмеженими можливостями, які відвідували новорічну виставу в цей день, отримали по 2 солодких подарунки.
А новорічний чобіток вихованців ЦДЮТ "Мрія" цього річ поповнився яскравою ілюмінацією, акустичною апаратурою, швейною машинкою та Сніговиком з креативною ялинкою які дивують і радують всіх своєю красою перед фасадом закладу!
Діти, батьки та педагоги вдячні вельмишановним меценатам за турботу та щедрість!!!

03.09.2019 11:09

Традиційно Інгулецький район радісно та весело провів "Бал першокласників".
Це свято допомагає поринути у світ знань у формі ігрової програми легко та креативно.

Улюблені герої мультфільмів грали та танцювали, рахували та складали цікаві головоломки разом з дітлахами.
В цьому навчальному році 644 першокласника долучаться до Нової Української Школи.

17.07.2019 11:07

В закладі загальної середньої освіти №100 за рахунок коштів міського бюджету ведуться роботи щодо заміни вікон на енергозберігаючі.

Переглянути фотозвіт

28.06.2019 11:06

Сьогодні відбулась зворушлива подія – Випускний - 2019! День, що є визначальним в житті кожної людини — свято прощання зі школою!
227 учорашніх інгулецьких одинадцятикласників нині крокують у самостійне життя.
Перед ними - шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного власноруч і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання!
Голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило на ж/м ПІВДГЗК привітав присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, де з'єдналися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, та найбільше — великих сподівань!
До привітання приєднався кандидат в народні депутати В.Щокін.
Голова районної у місті ради С.Жеребило нагородив класних керівників відзнаками виконкому та звернувся зі словами вітання до юних і креативних, завзятих і щирих, стильних і перспективних випускників шкіл ж/м Інгулець, до їх батьків, педагогів і мешканців.
У стінах інгулецьких шкіл кожен випускник отримав неоціненний багаж знань і досвід, що обов’язково допоможе обрати вірний шлях!
Дорогі випускники, вітаємо вас! Бажаємо, щоб ваше молоде життя було цікаве й натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ! 
Вітаємо ваших батьків і вчителів зі святом! Здоров’я вам, щастя і доброї долі!

Переглянути фотозвіт

04.06.2019 11:06

Дітей району чекає активний, цікавий та змістовний відпочинок в пришкільних таборах. 
Сьогодні відбулось відкриття Спартакіади району серед пришкільних оздоровчих таборів «Юність-2019». 
Голова районної у місті ради С.Жеребило привітав юних спортсменів та побажав гарного відпочинку влітку.
Також, кожна команда отримала подарунки - спортивне приладдя для гарного змістовного дозвілля!

Переглянути фотозвіт

18.01.2019 11:01

17 січня 2018 року в Інгулецькому районі відбулася панорамна сесія «Спільна робота закладів загальної середньої, вищої, професійно-технічної освіти, підприємств та центру зайнятості щодо здійснення профорієнтаційного супроводу здобувачів освіти»,  в якій взяли участь заступники начальників та головні спеціалісти відділів освіти районних у місті рад, фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості, спеціалісти відділу навчання та розвитку персоналу ПАТ «ПІВДГЗК», педагоги Політехнічнічного коледжу державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", керівники закладів загальної середньої освіти Інгулецького району.

Учасники заходу відвідали музей гірничої техніки під відкритим небом Гірничого департаменту ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», музей ПАТ «Південний ГЗК», а також Політехнічнічний коледжу державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", де в цей час відбувався профорієнтаційний квест для випускників шкіл «Метінвест Тревел».

Керівники закладів загальної середньої освіти району поділилися досвідом сприяння розвитку і становленню творчо обдарованої особистості в системі допрофесійної, початкової професійної підготовки учнів старших класів із залученням фахівців Центру кар'єри Метінвест та Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

Своєрідним підведенням підсумків зустрічі було професійне кафе «Освіта і ринок праці: пошук взаємозв’язків», за столиками якого групи управлінців, педагогів та випускників шкіл шукали відповіді на різноманітні питання, пов’язані із формуванням свідомого професійного самовизначення старшокласників, ефективної роботи з професійної орієнтації серед учасників освітнього процесу.

Переглянути фотозвіт

19.12.2018 11:12

Мабуть ті, хто найбільше чекають новорічних свят - діти. Новорічні свята – це казка для дітей, тому хто як не ми, дорослі, маємо подарувати її. Сьогодні в КНВК № 9 завітали посланці Святого Миколая, та принесли радість і подарунки вихованцям. Кожен вихованець отримав солодкий подарунок від Криворізького міського голови Юрія Григоровича Вілкула.

Переглянути фотозвіт