Освіта

17.01.2020 11:01

Нещодавно, 15.01.2020, у стінах Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73 відбулася вагома подія – відкриття оновленого кабінету хімії.
Сучасно обладнаний кабінет хімії – це своєрідний «ключ» до нескінченної скарбнички знань, ефективного освітнього середовища, у якому здобувачі світи через виконання реальних експериментів, досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої інтелектуальні здібності. Саме це сприятиме популяризації хімії, як науки, стимулюватиме здобувачів освіти КЗШ №73 до поглибленого вивчення предмету.

  

27.12.2019 11:12

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят здійснюються мрії. До закладів дошкільної освіти 45, 83, 85, 87, 101 та 164 житлового масиву ПГЗК з привітаннями завітали голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та депутат Дніпропетровської обласної ради, генеральний директор АТ "ПівдГЗК" Костянтин Федін. Святкова атмосфера, теплі привітання і, звичайно, подарунки - нові меблі для музичних залів та груп.

24.12.2019 11:12

24.12.2019 на житловому масиві Інгулець в басейні Дитячо-юнацької спортивної школи N2 відбулось традиційне для інгульчан новорічне свято - театралізована вистава «Ялинка на воді». Сценаристами, режисерами та акторами вистави були самі спортсмени та працівники спортивної школи, які довели довели усім глядачам, що талановиті не лише у спорті, але й мають неабиякі творчі здібності! Директор спортивної школи Петро Петрович Малиш підвів підсумки спортивних досягнень 2019 року - кращі спортсмени були нагороджені подяками та солодкими подарунками!

23.12.2019 11:12

23.12.2019 відзначився приходом гостей, які вже традиційно відвідують заклад у канун Різдва та дарують подарунки. Помічники Миколая: Сергій Васильович Жеребило, голова Інгулецької районної у місті ради та Костянтин Анатолійович Федін, депутат Дніпропетровської обласної ради,Генеральний директор АТ "ПівдГЗК", завітали у гості не з порожніми руками - діти з обмеженими можливостями, які відвідували новорічну виставу в цей день, отримали по 2 солодких подарунки.
А новорічний чобіток вихованців ЦДЮТ "Мрія" цього річ поповнився яскравою ілюмінацією, акустичною апаратурою, швейною машинкою та Сніговиком з креативною ялинкою які дивують і радують всіх своєю красою перед фасадом закладу!
Діти, батьки та педагоги вдячні вельмишановним меценатам за турботу та щедрість!!!

18.12.2019 11:12

Учасниками турніру у цьому році стали команди усіх закладів освіти району. Зі словами привітання до юних гросмейстерів звернулись голова Криворізької федерації шахів Микола Іщенко та голова Інгулецької районної у місті ради - Сергій Жеребило.
За підсумками змагань ІІІ місце виборола команда 102-ї школи, другу сходинку посіла команда школи №99, і чемпіоном турніру стала команда Криворізької гімназії №127!
Призери та переможці змагань були нагороджені кубками та медалями, а також усі учасники турніру отримали чудові солодкі подарунки!