Освіта

03.09.2019 11:09

Традиційно Інгулецький район радісно та весело провів "Бал першокласників".
Це свято допомагає поринути у світ знань у формі ігрової програми легко та креативно.

Улюблені герої мультфільмів грали та танцювали, рахували та складали цікаві головоломки разом з дітлахами.
В цьому навчальному році 644 першокласника долучаться до Нової Української Школи.

17.07.2019 11:07

В закладі загальної середньої освіти №100 за рахунок коштів міського бюджету ведуться роботи щодо заміни вікон на енергозберігаючі.

Переглянути фотозвіт

28.06.2019 11:06

Сьогодні відбулась зворушлива подія – Випускний - 2019! День, що є визначальним в житті кожної людини — свято прощання зі школою!
227 учорашніх інгулецьких одинадцятикласників нині крокують у самостійне життя.
Перед ними - шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного власноруч і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання!
Голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило на ж/м ПІВДГЗК привітав присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, де з'єдналися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, та найбільше — великих сподівань!
До привітання приєднався кандидат в народні депутати В.Щокін.
Голова районної у місті ради С.Жеребило нагородив класних керівників відзнаками виконкому та звернувся зі словами вітання до юних і креативних, завзятих і щирих, стильних і перспективних випускників шкіл ж/м Інгулець, до їх батьків, педагогів і мешканців.
У стінах інгулецьких шкіл кожен випускник отримав неоціненний багаж знань і досвід, що обов’язково допоможе обрати вірний шлях!
Дорогі випускники, вітаємо вас! Бажаємо, щоб ваше молоде життя було цікаве й натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ! 
Вітаємо ваших батьків і вчителів зі святом! Здоров’я вам, щастя і доброї долі!

Переглянути фотозвіт

04.06.2019 11:06

Дітей району чекає активний, цікавий та змістовний відпочинок в пришкільних таборах. 
Сьогодні відбулось відкриття Спартакіади району серед пришкільних оздоровчих таборів «Юність-2019». 
Голова районної у місті ради С.Жеребило привітав юних спортсменів та побажав гарного відпочинку влітку.
Також, кожна команда отримала подарунки - спортивне приладдя для гарного змістовного дозвілля!

Переглянути фотозвіт

18.01.2019 11:01

17 січня 2018 року в Інгулецькому районі відбулася панорамна сесія «Спільна робота закладів загальної середньої, вищої, професійно-технічної освіти, підприємств та центру зайнятості щодо здійснення профорієнтаційного супроводу здобувачів освіти»,  в якій взяли участь заступники начальників та головні спеціалісти відділів освіти районних у місті рад, фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості, спеціалісти відділу навчання та розвитку персоналу ПАТ «ПІВДГЗК», педагоги Політехнічнічного коледжу державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", керівники закладів загальної середньої освіти Інгулецького району.

Учасники заходу відвідали музей гірничої техніки під відкритим небом Гірничого департаменту ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», музей ПАТ «Південний ГЗК», а також Політехнічнічний коледжу державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", де в цей час відбувався профорієнтаційний квест для випускників шкіл «Метінвест Тревел».

Керівники закладів загальної середньої освіти району поділилися досвідом сприяння розвитку і становленню творчо обдарованої особистості в системі допрофесійної, початкової професійної підготовки учнів старших класів із залученням фахівців Центру кар'єри Метінвест та Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

Своєрідним підведенням підсумків зустрічі було професійне кафе «Освіта і ринок праці: пошук взаємозв’язків», за столиками якого групи управлінців, педагогів та випускників шкіл шукали відповіді на різноманітні питання, пов’язані із формуванням свідомого професійного самовизначення старшокласників, ефективної роботи з професійної орієнтації серед учасників освітнього процесу.

Переглянути фотозвіт

19.12.2018 11:12

Мабуть ті, хто найбільше чекають новорічних свят - діти. Новорічні свята – це казка для дітей, тому хто як не ми, дорослі, маємо подарувати її. Сьогодні в КНВК № 9 завітали посланці Святого Миколая, та принесли радість і подарунки вихованцям. Кожен вихованець отримав солодкий подарунок від Криворізького міського голови Юрія Григоровича Вілкула.

Переглянути фотозвіт

16.11.2018 11:11

Традиційним та найулюбленішим святом студентства є Міжнародний День студента.

У ДВНЗ «Інгулецький коледж» КНУ, відбулось свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність та красу. З вітальним словом звернулась заступник голови з питань  діяльності виконавчих органів ради О. Кравченко. Церемонія нагородження вручення грамот та подяк за активну участь у житті коледжу, стало хвилюючим моментом для всіх студентів. Усі присутні в залі отримали величезний заряд гарного настрою, позитивних емоцій і ще раз переконались в тому, що в Інгулецькому районі проживає талановита, весела та креативна молодь!

20.10.2018 11:10

19 жовтня був презентований проект «Безпечні кроки».
Вперше зустріч пройшла по-новому, у форматі панельної дискусії. Модератор проекту Сергій Жеребило, заступник голови Інгулецької районної у місті ради, презентував та розповів про перспективи і шляхи реалізації довгострокового проекту, який має наступні етапи: перший крок – освітлення подвір’їв закладів освіти району; другий крок – зовнішнє відеоспостереження закладів освіти; третій крок – внутрішнє відеоспостереження закладів освіти. Для реалізації «першого кроку» залучені кошти місцевого бюджету та ТОВ «МЕТІНВЕСТХОЛДИНГ», а виконання технічних робіт бере на себе Інгулецький коледж. 
Долучились до обговорення Павло Дабіжа директор Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Дмитро Мурашко директор департаменту зі зв’язків з громадськістю ТОВ «МЕТІНВЕСТХОЛДИНГ», керівник ювенальної превенції сектору превенції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, капітан поліції Полохало Вадим, керівники та представники батьківських комітетів закладів освіти району. Особливо жваво та активно дискутували представники учнівського самоврядування.
Результат – старт проекту «Безпечні кроки».

Переглянути фотозвіт

12.10.2018 14:10

Напередодні Дня захисника України на базі Центру туризму пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для учнів 8- 10 класів. Така гра як "Сокіл"("Джура") виконує важливу функцію - виховання новітнього покоління борців за Українську державність. Дивлячись сьогодні на нашу молодь ми маємо славне продовження козацького роду. Під час проведення гри команди змагалися у різноманітних конкурсах. ВІТАЮ переможців: 1 місце КЗШ 59; 2 місце - НВК 9 і КЗШ 101; 3 місце - КЗШ 115.

переглянути фотозвіт

04.09.2018 11:09

03.09.2018 на житловому масиві Інгулець відбулось традиційне свято для дітей, які в цей день вперше пішли до школи – Бал першокласників. Першокласників прийшов привітати та побажати підкорити нові вершини знань, знайти добрих і надійних друзів, добра, натхнення та гарних оцінок голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков.А Королева Знань допомагала створювати гарний настрій, вчила танцювати, відгадувати загадки, перевірила знання дітей та їх готовність йти до 1 класу. Під час Балу першачків розважали школярі-аніматори, творчі колективи ЦДЮТ «Ріднокрай» та ПК «Мистецький».

Переглянути фотозвіт