Освіта

27.04.2018 11:04

  Сьогодні вперше у Кривому Розі відбулась Регіональна (не) конференція міні-EdCamp Кривий Ріг-2018. Понад 300 представників руху відповідального вчительства з 19 областей України гостинно зустрів Інгулецький район та Криворізька загальноосвітня школа № 114. На урочистому відкритті гостей вітав Криворізький міський голова Юрій Вілкул та виконуючий обов’язків голови виконкому Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило.

   20 експертів представили свої проекти. Учасники міні-EdCamp’у мали змогу знайти однодумців для спільних проектів, відвідати майстер-класи, інтерактивні локації, майстерні, взяти участь у дискусіях та тренінгах та поспілкуватись за чашкою кави.

  P.S.: Рух відповідального учительства народився у Філадельфії (США) у 2010 році. Україна стала дев’ятою країною світу та третьою в Європі, яка приєдналась до всесвітнього нового формату інноваційних освітніх організацій.

Переглянути фотозвіт

13.11.2017 14:11

В КДНЗ №161 10 листопада 2017 року відбулося відкриття проекту "Центр здорової дитини". Це результат спільної праці: фізіотерапевтична, а в ній соляна кімната, з’явились завдяки проекту «Місто нашими руками». Валеологічна зала стала затишною та теплою завдяки встановленню енергозберігаючих вікон за рахунок районного бюджету, активної участі батьків вихованців закладу та трудового колективу.

переглянути фотозвіт

13.10.2017 14:10

12 жовтня 2017 року відбулося святкування 50-ти річного ювілею Криворізької загальноосвітньої-школи І-ІІІ ступенів №59. З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. голови Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило та нагородив працівників закладу міськими і районними відзнаками. Крім працівників навчального закладу на святі були присутні ветерани праці, випускники, школярі та батьківська громада. Закінчився захід святковим концертом.

переглянути фотозвіт

11.09.2017 11:09

09 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ № 102. У заході взяли участь заступник криворізького міського голови Андрій Полтавець та заступник голови районного у місті ради Сергій Жеребило, які безпосередньо курують цей напрямок діяльності на міському та районному рівнях.

Разом з представниками педагогічної та батьківської громади заклад взяв участь та перемогли у міському конкурсі соціальних проектів «Громадський бюджет 2017» і отримали сертифікат на суму 225 228 грн. для втілення проекту «Створення спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ № 102 Криворізької міської ради».

Використовуючи кошти сертифікату було виконано поточний ремонт по заміні вікон у будівлі спортивної зали КЗШ № 102 у кількості 14 штук та відремонтовано стелю. Співфінансування десятивідсоткового внеску збоку учасника конкурсу здійснено народним депутатом України Дмитром Шпеновим. Ці кошти витрачено на придбання будівельних матеріалів, фарби для виконання ремонту стін та підлоги, а також встановлено металопластикові двері. Шефи – залізничний цех ПАТ «ІНГЗК», допомогли з електричною проводкою та подарували на відкриття м’ячі.

З вересня у відремонтованій залі буде функціонувати створений спортивно-патріотичний клуб «Стимул», який буде об’єднувати в собі тренування юних футболістів, заняття зі спортивної аеробіки, проведення заходів патріотичного спрямування, а також об’єднає членів ветеранської організації у спортивному дозвіллі.

Переглянути фотозвіт