Головна / Новини / Суспільство / Напередодні Дня Святого Миколая в Інгулецькому районі другий рік поспіль відбулось чудове спортивне свято – ІІ шаховий турнір Інгулецького району на Кубок голови федерації шахів Миколи Іщенка

Учасниками турніру у цьому році стали команди усіх закладів освіти району. Зі словами привітання до юних гросмейстерів звернулись голова Криворізької федерації шахів Микола Іщенко та голова Інгулецької районної у місті ради - Сергій Жеребило.
За підсумками змагань ІІІ місце виборола команда 102-ї школи, другу сходинку посіла команда школи №99, і чемпіоном турніру стала команда Криворізької гімназії №127!
Призери та переможці змагань були нагороджені кубками та медалями, а також усі учасники турніру отримали чудові солодкі подарунки!