Головна сторінка / Новини / Суспільство / Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2018 року в Інгулецькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Ігрову розважальну програму для випускників закладів дошкільної освіти підготували педагоги та вихованці гуртків КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР та КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР. Сучасне дитяче свято неможливо уявити без аніматорів. Адже саме вони створюють атмосферу чарівності та казковості. Так, герої з улюблених дитячих мультфільмів  розважали дітей,  грали з ними, танцювали, загадували загадки.

На футбольному полі КЗШ № 115, обладнаному завдяки народному депутату України Костянтину Усову, було організовано  та проведено «Веселі старти» з елементами футболу за сприяння комітету фізичної культури і спорту виконкому,  в яких  взяли активну участь маленькі футболісти-дошкільнята. На святі панувала атмосфера радості, веселощів та невпинний спортивний азарт, адже дітям було запропоновано багато цікавих ігор-естафет.

Талановиті хлопчики й дівчатка показали високий рівень не лише в спортивних змаганнях, а й в художній діяльності на асфальті в конкурсі малюнків «Моє щасливе дитинство» за сприяння служби у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради та міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

В ході свята кожна дитина отримала подарунки, про які потурбувалися народний депутат України Дмитро Шпенов, депутат Інгулецької районної у місті ради Олександр Фатєєв, заступник голови Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, приватний підприємець Павло Станков.

Всі учасники заходу отримали неймовірні враження і гарний настрій.

Переглянути фотозвіт