Головна сторінка / Новини / Суспільство / Мітинги та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Мітинги та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 року на житлових масивах Південного ГЗК та Інгулець біля пам’ятних знаків «Учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» було проведено мітинги та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В заходах взяли участь керівництво району, керівники та представники трудових колективів установ та організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, студентська та учнівська молодь. Зі словами подяки до присутніх звернулись голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, голова Інгулецької районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» О.Шиманський. Ліквідатори були нагороджені районними відзнаками, також було вручено ордер на квартиру учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яких не має вже сьогодні серед нас вшанували хвилиною мовчання. Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку.