Головна сторінка / Новини / Суспільство / Мітинг-реквієм поблизу меморіальної дошки загиблого в Афганістані воїна Федора Дацка з нагоди 29-ої річниці виведення військ з Афганістану

Мітинг-реквієм поблизу меморіальної дошки загиблого в Афганістані воїна Федора Дацка з нагоди 29-ої річниці виведення військ з Афганістану

З нагоди 29-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого на ж/м ПГЗК відбувся мітинг-реквієм поблизу меморіальної дошки загиблого в Афганістані воїна Федора Дацка, на подвір’ї КЗШ № 92, де зібралися мешканці району, у тому числі ветерани локальних війн, учні шкіл.
Побажання миру, добра, благополуччя прозвучали від завідувача відділу у справах сім'ї і молоді Кондратьєвої Людмили Миколаївни.
Двоє ветеранів війни були нагороджені Почесними грамотами міської організації «Української Спілки ветеранів Афганістану».
Хвилиною мовчання та запаленням свічки пам’яті було вшановано пам`ять загиблих в Афганістані воїнів та пам'ять військовослужбовців. Мешканці району, ветерани локальних війн та учні шкіл поклали квіти до меморіальної дошки.

Переглянути фотозвіт