Головна сторінка / Керівництво району / Лисенко Ігор Петрович

Лисенко Ігор Петрович

Лисенко Ігор Петрович
заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

1. В своїй роботі керується Конституцією України , Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні», організує виконання законів України, постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Указів і розпоряджень Президента, розпоряджень голови Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради, Криворізької міської ради та її виконкому за напрямком діяльності , регламентом роботи районної у місті ради, виконкому.

2. Спрямовує і контролює роботу відділу економіки та промисловості.

3. Очолює:

  • комісію з питань вирішення земельних спорів щодо земельних ділянок сектору   індивідуальної забудови в Інгулецькому районі;
  • комісією з припинення незаконних операцій з металобрухтом (питань діяльності оперативних мобільних груп);
  • комісію з питань забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії;
  • комісію по обстеженню житлових приміщень (будинків) щодо можливості та доцільності переведення їх в нежитлові для подальшої реконструкції під об’єкт певного виду діяльності;
  • постійно діючу комісію з упорядкування розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності ;
  • районну робочу групу із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та  самоврядного контролю за використанням земель;
  • комісію по обстеженню зелених насаджень, що підлягають знесенню чи пересадженню в зв’язку із забудовою та впорядкуванню земельних площ на території району.

4. Здійснює контроль з питань  наявності у землекористувачів документів що підтверджують право власності або право користування  займаною земельною ділянкою.

5. Координує в межах повноважень  питання зв’язку та екології, енергозбереження, розвиток промислового туризму  на території району.

6. Контролює розробку розділів програми соціально-економічного та культурного розвитку району за напрямками діяльності, подає їх на затвердження ради.

7. Сприяє діяльності городніх, садивних товариств та гаражних кооперативів.

8. Скликає в установленому порядку наради з питань ,що належать до компетенції

9. Здійснює погодження положень про структурні підрозділи та узгоджує посадові інструкції підпорядкованих працівників

10. За дорученням голови районної у місті ради вирішує інші питання.