Культура

19.03.2018 16:03

16 березня 2018 року Інгулецький район зустрів 16-ту  ВЕСНУ РУДАНИ ! 

Протягом 16 років разом з весною у Кривому Розі  починає буяти фестивальне життя. Сезон творчості відкриває фестиваль із символічною назвою -  «Весна Рудани»! З  району в район крокує це дивовижне свято таланту і мистецтва. І в унісон йому  місто починає  грати  чародійними звуками музики,  ясніти  яскравими барвами натхнення .

         Учасниками цьогорічного фестивалю  стали кращі творчі колективи та окремі виконавці, а також майстри народного ужиткового мистецтва  закладів культури та освіти нашого району.

13.11.2017 14:11

10 листопада 2017 року палац культури "Інгулець" ТОВ "Соціальні ініціативи Криворіжжя" феєрично відсвяткував свій 50-ти річний ювілей. Заслужені нагороди, гарні подарунки та яскрава шоу-програма залишили незабутнє враження для інгульчан.

переглянути фотозвіт

02.10.2017 15:10

29,30 вересня та 1 жовтня 2017 року на базі Палацу культури «Інгулець» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя» пройшов XXVІІ фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце». Ініціаторами проведення фестивалю є Управління культури виконкому Криворізької міської ради та виконком Інгулецької районної у місті ради!         

За 27 років свого існування фестиваль пройшов шлях від районного до Всеукраїнського. Його учасниками стали талановиті діти та молодь з усіх куточків України, а також із Росії, Біларусі, Сербії.

Всі ці роки фестиваль проходить за фінансової підтримки
Інгулецького ГЗКа групи МЕТІНВЕСТ.

У ХХVII фестивалі, прийняли участь творчі колективи та окремі виконавці з семи областей України: Київської, Сумської, Херсонської, Кіровоградської, Донецької, Миколаївської, Дніпропетровської. Наше місто було представлено кращими хореографічними та вокальними колективами. Учасники фестивалю діти та молодь віком від 5 до 23 років змагались у номінаціях: «вокальне мистецтво» - серед солістів, ансамблів, шоу-груп та «хореографічне мистецтво» серед колективів народної, сучасної  та бальної хореографії. Загальна кількість учасників цьогорічного фестивалю 923.

Оцінювала учасників мистецька рада у складі:

Голова журі Алла Попова – народна артистка України, професор, завідувач кафедри естрадного співу Київського Національного університету культури та мистецтв, а також відомі в Україні діячі культури.

Члени мистецької ради:

Дмитро Базела – заслужений артист України, завідувач кафедри бальної хореографії, доцент Київського Національного університету культури та мистецтв. Головний суддя всеукраїнських конкурсів з танцювального спорту, віце-президент Української Ради танцю, суддя вищої категорії ВФТС. Член журі телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок»;

Євгенія Бондар - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хорового диригування Одеської національної  музичної  академії ім. Нежданової;

Лариса Гелун – заслужений працівник культури України викладач академії танцю ім. Сержа Ліфаря.

Наталя Стрига - начальник управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради;

Людмила Ракітянська - директор Криворізького обласного музичного коледжу;

Олексій Гріцишин - член союзу композиторів України, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Червона рута»;

Олена Тимофєєва - завідувач відділу культури виконкому Інгулецької районної у місті ради;

Протягом трьох днів юні артисти наповнювали концертний зал Палацу культури музикою добра , енергією молодого завзяття, взаєморозуміння та підтримки, розфарбували світ яскравими фарбами своєї творчості і подарували всім святковий настрій!

1 жовтня  відбувся заключний гала-концерт і нагородження переможців фестивалю. 95 переможців отримали дипломи лауреатів фестивалю.

Володарями гран-прі XXVІІ обласного відкритого фестивалю дитячої
 та юнацької творчості «Срібне джерельце» стали:

Зразковий хореографічний ансамбль «Юність» - Творчого центру «Палац культури «Металургів» ПП «Стіл Сервіс» (керівник Тетяна Вдовенко);

Яндола Карина з міста Суми (керівник Олена Сай).

Фестиваль «Срібне джерельце» ‑ це візитівка не тільки Інгулецького району, а й усього нашого рідного міста! Бо “Срібне джерельце” – це джерело творчості і натхнення!

Переглянути фотозвіт

15.09.2017 16:09

13 вересня 2017 року в бібліотеці – філіалі № 5 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР (завідувач Усатенко Л. В.) відбувся творчий вечір «Красота живёт повсюду, только надо верить чуду» присвячений 70-ти річному ювілею майстирині з виготовлення витинанки, художниці, поетеси Євгенії Іммельштейн. Цього дня бібліотека зібрала чимало бажаючих привітати ювілярку. Кожен присутній мав можливість сказати їй вітальне слово та вручити пам’ятний подарунок. Теплі привітання отримала пані Євгенія від письменника, поета, публіциста - Чаніна Сергія Васильовича та поетеси – гумористки Йолкіної Ніни Дмитрівни. Свої музичні вітання підготували член літературно-мистецького об’єднання «Лотос», «Цвіт душі», «Саксагань» та театру «Авторської пісні» - поет-бард Щербак Віталій Павлович та директор КПМНЗ КММШ № 2 Петрова Тетяна Владиславівна. На свято завітали також давні подруги ювілярки - велотуристка Биваліна Зоя Георгіївна та поетеса, перекладач Інна Торчинська. Чудова жінка, поетеса, майстриня з виготовлення картин в техніці холодного фарфору Шквира Алла Миколаївна передала іменинниці святковий пиріг. Присутні щиро вітали Євгенію Зіновіївну та ділились моментами з її життя, які вже стали історією. ЇЇ життєвий шлях дуже яскравий, і не дивлячись на свій поважний вік, вона продовжує свою патріотичну роботу. Протягом всієї зустрічі ювілярка декламувала свої вірші, розповідала про свої творчі успіхи. В читальному залі бібліотеки була оформлена виставка робіт Євгенії Іммельштейн. Сценарій цього чудового свята підготувала методист КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР, голова літературно-мистецького об’єднання «Лотос», Ольга Вікторівна Гринюк, яка була також ведучою. Тож бажаємо ювілярці добра, радості, добробуту і благополуччя. Щоб кожен прожитий день був легким і вдалим, а настрій завжди сонячним і світлим. Нехай поруч будуть вірні друзі, а бадьорий запал, творче натхнення і невичерпна життєва енергія ніколи не згасають!

Переглянути фотозвіт