Культура

10.03.2020 16:03

Цього року, а саме 10 березня Інгулецький район першим розпочинає зореносну естафету талантів Криворіжжя, яка об'єднує учасників міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани». Відбіркові тури вже відбулися в залах Палацу культури і творчості АТ «ПІВДГЗК» та Палацу культури «Інгулець». Свої номери членам жюрі представило понад 30 танцювальних і співочих колективів.
Варто зазначити, що в рамках фестивалю також була створена виставка декоративно-ужиткового мистецтва майстрів народної творчості району.

 

 

  

 

05.03.2020 16:03

Варто зазначити, що протягом усього тижня в Інгулецькому районі відбулося багато святкових заходів, присвячених Міжнародному жіночому дню.
Одним із найяскравіших став концерт в КЗ ПК «Інгулець».
Зала була повністю заповнена глядачами, яких творчі колективи нашого району порадували своїм захоплюючими виступами.
Голова районної у місті ради Сергій Жеребило урочисто привітав жінок зі святом весни та вручив відзнаки виконкому найкращим працівницям підприємств, установ та організацій району.

 

 

 

20.02.2020 16:02

19.02.2020 відбувся концерт за участю вокально-хореографічного гурту «DEZ Престиж» під керівництвом дуже талановитої, творчої людини- Дарини Заречної. Підлітки продемонстрували багато пісень сучасної естради, а також не забули про наші улюблені старі пісні. Колектив показав високий рівень своєї майстерності та професіоналізму. Нашим глядачам дуже сподобався виступ гурту «DEZ Престиж» і ми з нетерпінням будемо знов чекати зустрічі з ними.

20.01.2020 16:01

Два дні на сцені панував дух творчості. Кожен учасник дарував свою творчість глядачам, які приходили послухати мелодійну українську пісню у виконанні народних хорових колективів, вокальних ансамблів, інструменталістів та вокалістів. Вітаємо кожного учасника та переможця фестивалю. Хотілося всім побажати подальших творчих успіхів, натхнення і прагнення до Нових досягнення!

20.01.2020 16:01

Учасники - заклади загальної середньої освіти житлового масову ПГЗК. Чудові! Талановиті! Креативні! Солодкі подарунки отримали всі!
А перехідний приз - "Різдвяна Зірка"- (за рішенням компетентного журі) у році 2020 дісталася КНВК №9 (директор - Ірина Салащенко). Вітаємо!

03.01.2020 16:01

У Палаці культури «Інгулець» - новорічний ранок для дітей «Новий Рік у новому форматі» по-справжньому був сучасним, а театралізована казка «Русалонька» - це захоплююче дійство майстерності акторів в поєднанні з світловими та відео ефектами та вражаючими костюмами!
У Палаці культури і творчості АТ «Південний ГЗК» театралізований ранок біля ялинки був з довгоочікуваними Дідом Морозом і Снігуронькою, іграми, новорічними хороводами біля ялинки, все це так до вподоби дітворі. Новорічна вистава «Принцеса на горошині» це по справжньому добра-добра казка! І діти і дорослі в захваті від театралізованих вистав, які вчать бути щирими, правдивими, завзятими та веселими! Що любов завжди перемагає зло! Всі ці дні двері Палаців культури широко відчинені для всіх бажаючих!