Головна сторінка / Оголошення / Конкурс "Громадський бюджет" 2019

Конкурс "Громадський бюджет" 2019

Шановні мешканці Інгулецького району!

З метою залучення громадськості до місцевого розвитку, удосконалення діалогу між владою та громадою, керуючись рішенням виконкому Криворізької міської ради
 від 10.05.2018 №235 «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році», виконком Інгулецької районної ради інформує, що з 01 листопада 2018 року відбудеться голосування по проектам – переможцям вищезазначеного конкурсу

Голосування буде проходити таким чином:

  1. Он-лайн-голосування за проекти в електронній системі «Громадський проект» -gb.kr.gov.ua шляхом заповнення електронного бланка голосування. Доступ до бланка голосування можливий за умови авторизації громадянина, який здійснює голосування, за допомогою єдиного цифрового підпису або через систему BankID.
  2. Безпосереднє звернення до пунктів письмового голосування.Щодня з 8.30 до 17.00 год, окрім неділі, звернувшись на дільниці для голосування, які розташовані за адресами:

- виконком Інгулецької районної у місті ради, каб. 102 (пл. Гірницької Слави, буд. 1);

- адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець, каб. 10  (вул. Гірників, буд.19).

Для письмового голосування обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України.

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців району та міста прийняти участь у голосуванні.

 Відділ економіки та промисловості