Головна сторінка / Новини / Суспільство / Концерт для людей поважного віку

Концерт для людей поважного віку

  У Територіальному центрі соціального обслуговування № 1 Інгулецького району відбувся концерт для людей поважного віку, а також для всіх людей, натхненних творчими ідеями.

  В концерті приймав участь шановний гість нашого центру полковник у відставці, воїн-інтернаціоналіст, учасник ліквідації ЧАЕС, а також лауреат Всесоюзних конкурсів, Всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва, лауреат фестивалів народної творчості, таких, як: «Червона калина», «Душі криниця», «Весна рудани», «Зірки назавжди» - Сухоруков Валерій Василійович.

  В тих творах, які він виконував, розкрилась вся душа українського народу. Слухачі, в деяких піснях, не стримували сліз, а також щиро раділи, коли Валерій Василійович виконував жартівливі пісні. Також в концерті були виконані пісні різних років зарубіжної естради. Він спілкувався з публікою, розповідав цікаві факти зі свого життя та про цікавих людей.

 Ще в концерті взяв участь Народний ансамбль бального танцю «Молодість» ДК Тернівського району художній керівник  якого Аліна Суровцева. Хлопці та дівчата показали високу майстерність та захоплення танцем і розкрили весь свій творчий потенціал. Нашим  запрошеним сподобався юнацький колектив, всі були просто у захваті від їхнього виступу.

 Загальне враження від концерту у людей було дуже приємним. Тепер усі з нетерпінням чекають наступного концерту,  присвяченому Дню Перемоги. Запрошуємо всіх охочих громадян поважного віку, будемо Вам раді!

Переглянути фотозвіт