Головна сторінка / Новини / Суспільство / Інструктивно-методичне заняття з тренуванням тимчасових органів з евакуації

Інструктивно-методичне заняття з тренуванням тимчасових органів з евакуації

З метою підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту 29.03.2018 на базі КЗШ I-II ступенів №92 проведено інструктивно-методичне заняття з тренуванням тимчасових органів з евакуації ланки Інгулецького району ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області у м. Кривому Розі за темою: «Практичне розгортання та підготовка до роботи районних збірних і приймальних пунктів евакуації».

До підготовки та проведення заняття залучались структурні підрозділи виконкому районної у місті ради, провідні підприємства району, Інгулецьке ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області, керівники навчальних закладів освіти, амбулаторії №2 ЦПМСД №7, на базі яких створені збірні пункти евакуації та мешканці району. Отримано практичні навички з розгортання та роботи збірного пункту евакуації.

Сергій Жеребило у своєму заключному слові наголосив, що вміння швидко зорієнтуватися та прийняти вірне рішення в складній ситуації, може врятувати життя. Тому робота в цьому напрямку надзвичайно важлива, в нашому районі буде і надалі вдосконалюватись.