Головна сторінка / Новини / Суспільство / Інгулецький район м. Кривий Ріг: рятувальники провели профілактичний рейд, з метою попередження пожеж в житловому секторі

Інгулецький район м. Кривий Ріг: рятувальники провели профілактичний рейд, з метою попередження пожеж в житловому секторі

Зазвичай, з настанням опалювального сезону спостерігається збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Насамперед, це пов'язано з тим, що зниження температурних показників спонукає людей обігрівати помешкання, часто нехтуючи правилами пожежної безпеки. Не втрачає актуальності також і питання дотримання правил пожежної безпеки дітьми.

Протягом минулого періоду 2017 року в Україні зафіксовано 71514 пожеж. Унаслідок пожеж загинуло 1222 людей та 1118 отримало травми. Близько 80% пожеж виникає саме у житловому секторі. Тож, аби попередити громадян про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті, фахівці Служби порятунку періодично проводять профілактичні рейди у населених пунктах нашої держави. Так рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони Інгулецького району м. Кривий Ріг 07 грудня вкотре провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Інгулецького району міста Кривий Ріг.

Зважаючи на збільшення кількості пожеж у житловому секторі в зимовий період, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі;  у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо; не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.