Головна сторінка / Оголошення / Інформація щодо можливості отримання фізичними особами дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб

Інформація щодо можливості отримання фізичними особами дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб

УВАГА!

Урядова програма підтримки утримання

молодняка великої рогатої худоби

(за утримання молодняка до 13 місячного віку 2500 гривень на голову)

   Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» (зі змінами внесеними постановою Уряду від 28.03.2018 № 285), затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі Порядок).

  Головною метою державної підтримки є стабілізація поголів’я великої рогатої худоби в Україні та стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва.

   Відповідно до Порядку Міністерство аграрної політики та продовольства України надає дотації фізичним особам, які утримують ідентифікований  та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у минулому та поточному році та досяг віку 4 місяці, 8 місяців,12 місяців.

   Загальний обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, сягає 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

    Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

- за період від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

- за період від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

- за період від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову.

  Тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку. Для проведення індетифікації та реєстрації тварини відповідно до вимог чинного законодавства, власник тварини – фізична особа повинна звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.

  Для отримання вищевказаної дотації фізичні особи подають до Центру адміністративних послуг «Віза» відповідну заяву, яку отримувач послуги повинен написати особисто, а в разі оформлення вищевказаної послуги не власником великої рогатої худоби, а її уповноваженою особою, до заяви необхідно додавати копію нотаріально посвідченого доручення.

    Крім того, при зверненні необхідно надати копії наступних документів:

1. Паспорти великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а вразі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.

2. Паспорт громадянина України.

3. Довідка або договір про відкриття рахунка в банку.

4. Документ, що засвідчує реєстрацію у державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів та мають відмітку в паспорті).