Головна сторінка / Новини / Спорт / ІІ Відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу серед команд бюджетних організацій на Кубок голови Інгулецької районної у місті ради

ІІ Відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу серед команд бюджетних організацій на Кубок голови Інгулецької районної у місті ради

25 січня на спортивній базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Південного комбінату відбувся ІІ Відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу серед команд бюджетних організацій на Кубок голови Інгулецької районної у місті ради. У цьому році учасниками турніру стали 7 команд - збірна команда "Інгулецький виконком - Суд", команда Інгулецького районного відділення поліції, Державної пожежно-рятувальної частини №17, патрульної поліції м. Кривого Рогу, Широківського РЕМ, команда "Освіта" та команда Саксанганського виконкому. 
Протягом 5 годин у спортивному залі Палацу спорту відбувались захоплюючі футбольні баталії - справжня боротьба та справжні емоції! І навіть інтрига! Так, команди Широківського РЕМ, районного відділення поліції та команда "Освіта" у своїй підгрупі вибороли по одній перемозі з однаковим рахунком 3:0. Тож вихід до фіналу вирішила серія пенальті! 
Отже, у фінальних іграх за 3 місце зустрілись команда патрульної поліції та Широківського РЕМ, за 1- 2 - команда районного відділення поліції та Саксаганського виконкому.
За підсумками цікавих та напружених ігор місця розподілились наступним чином: ІІІ місце виборола команда патрульної поліції, ІІ місце посіла команда районного відділення поліції! І переможцем турніру стала команда Саксаганського виконкому!
Вітаємо переможців та призерів змагань! Щиро дякуємо командам за участь у турнірі та чекаємо усіх у наступному році! 
Також окремі слова вдячності адміністрації Південного комбінату за надання чудової спортивної бази, а тренерам фізкультурно-оздоровчого комплексу за висококваліфіковане суддівство!

Переглянути фотозвіт