Головна сторінка / Керівництво району / Хватов Олександр Сергійович

Хватов Олександр Сергійович

Хватов Олександр Сергійович
заступник голови Інгулецької районної у місті ради

1. В своїй роботі керується Конституцією України , Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні», організує виконання законів України, постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Указів і розпоряджень Президента, розпоряджень голови Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради, Криворізької міської ради та її виконкому за напрямком діяльності , регламентом роботи районної у місті ради, виконкому.

2. У разі відсутності голови районної у місті ради здійснює повноваження голови ради.

3. Координує в межах повноважень  житлово-комунальне господарство району, водо-, газо-, тепло-  забезпечення району, благоустрій дитячих майданчиків, скверів, парків, зупиночних комплексів; роботу пасажирського транспорту, організацію дорожнього руху,  ведення квартирного обліку.

4. Організовує підготовку матеріалів на сесію районної у місті ради. Надає пропозиції щодо організаційно-технічного забезпечення пленарних засідань ради.

5. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням.

6. За дорученням голови районної у місті ради координує діяльність постійних комісій районної у місті ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

 

7. Забезпечує депутатів необхідною інформацією про роботу виконкому, його відділів, вживає заходи щодо реалізації  зауважень, внесених депутатами на сесіях, семінарах тощо.

8. Забезпечує гласність роботи районної у місті ради, організовує обговорення громадянами важливих для мешканців району питань, вивчення громадської думки, ознайомлення депутатів та громадян з проектами рішень райради, оприлюднення рішень районної у місті ради.

9.  Очолює:

-     районний штаб з питань підготовки житла, об’єктів соцкультпобуту та тепловодопостачання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

 -    робочу групу з питань організації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;   -        -     спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня;

-     наглядову раду у сфері розподілу соціального житла ;

  • - комісію з питань поводження з безхазяйними відходами;
  • - комісію з реструктуризації заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг;
  • - робочу групу з раціонального використання жилої площі у гуртожитках Інгулецького району.
  • - громадську комісію з житлових питань;
  • - комісію по обстеженню зелених насаджень, що підлягають знесенню чи пересадженню в зв’язку із забудовою та впорядкуванню земельних площ на території району.
  • - комісія з розподілу та надання житлових приміщень у тимчасове безоплатне користування внутрішньо переміщенним особам.
  • - комісію щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб,що мають право на таку пільгу.  

10. Організовує навчання депутатів.

11. Спрямовує і контролює роботу відділів: житлово-комунального господарства,, організаційного відділу – з  питань ,пов’язаних з діяльністю ради..

12. Сприяє діяльності  ОСББ, будинкових комітетів, житлово-будівельних кооперативів .

13. Контролює розробку розділів програми соціально-економічного та культурного розвитку району за напрямками діяльності, подає їх на затвердження ради.

14. Скликає в установленому порядку наради з питань ,що належать до  компетенції.

15.За дорученням голови районної у місті ради має право підписувати договори у сфері господарювання, стороною в яких виступає виконком районної у місті ради, первинно-облікові, банківські, звітно-статистичні документи та документи, що застосовуються в процесі виконання бюджету, головному розпоряднику та відповідальним виконавцям бюджетних програм у системі головного розпорядника (розпорядникам коштів бюджету нижчого рівня), картку із зразками підписів та відбитку печатки.

16. Здійснює погодження положень про структурні підрозділи та узгоджує посадові інструкції підпорядкованих працівників

17. За дорученням голови районної у місті ради вирішує інші питання.