Головна сторінка / Оголошення / Запрошуємо мешканців Інгулецького району прийняти участь у громадських слуханнях з питання встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія)

Запрошуємо мешканців Інгулецького району прийняти участь у громадських слуханнях з питання встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія)

16.07.2019 13:07

З метою вивчення і врахування громадської думки та на виконання розпорядження Криворізького міського голови від 12.07.2019 № 173-р «Про проведення громадських слухань в м. Кривому Розі» запрошуємо Вас прийняти активну участь у проведенні громадського слухання з питання «Про встановлення співробітництва м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія)».

Дата, час та місце проведення: 26.07.2019 о 16.00 в каб.310 адміністративної будівлі виконкому районної у місті ради за адресою:
м. Кривий Ріг,  пл. Гірницької Слави, 1.

Питання, що виноситься на громадське слухання: «Про встановлення співробітництва м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія)».

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання громадян та інші. При собі мати документ, що підтверджує особу (паспорт громадянина України).