Головна / Новини / Суспільство / Другий день Спартакіади до Дня захисника України

Другий день Спартакіади до Дня захисника України

[[if? &is=`:=:Вывести дату публикации` &then=`[[getCreateDate? &tvDate=`date
А ми продовжили Спартакіаду, присвячену Дню захисника України. Сьогодні на спортивній базі ДЮСШ №2 житлового масиву Інгулець пройшов другий день змагань.
Команди показували свої вміння з волейболу та дартсу.
Всі збірні грали достойно. Проте перше місце з волейболу посіла спритна команда працівників освіти. В дартсі ж найбільшу точність проявили представники військової частини А4611.
Нагадаємо, що у вчорашніх змаганнях з настільного тенісу першість посіла команда 17-ї ДПРЧ, а з футболу - освітяни.
Тому, по загальній кількості балів, переможцем змагань стала збірна працівників закладів освіти району! Саме вони цього року завоювали кубок, який є перехідним і за який наступного року знову будуть боротися команди.
Всі інші учаники були відзначені грамотами та подяками. Другими за результатами стала військова частина А4611, третє місце посіли представники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини, четвертими стала Спілка учасників АТО «Патріот».
Ми дуже вдячні всім, хто взяв участь у Спартакіаді. Ви всі переможці!) Зустрінемося наступного року!