Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Допомога у отриманні паспорта громадянина України.

Допомога у отриманні паспорта громадянина України.

Що таке паспорт громадянина України - цє документ, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Паспорт є дійсним для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Документом,   що   посвідчує  особу  громадянина  України за кордоном  і  при перетинанні державного кордону України, є паспорт громадянина України. Особа яка не має паспорта позбавлена більшості прав, та не має можливості реалізувати свої потреби та законні права у повному осязі.

06.08.2019 року за сприяння та допомоги персоналу Інгулецького РВ філії Державної установи «Центр пробації», в частині здійснення наглядових та соціально-виховних заходів, засудженому Х., що відбуває покарання не пов’язане з позбавленням волі, який до засудження втратив паспорт громадянина України та тривалий чпс проживав без документів, було видано ID-картку- паспорт громадянина України. ID-карта ‒ є біометрична. В неї вже вбудований чіп, на який записано відомості про реєстрацію та сімейний стан, зразок цифрового підпису володаря картки. Засуджений з вдячністю прийняв допомогу уповноваженого органу з питань пробації під час оформлення та отримання документу.

 Відсутність паспорта заважала засудженому Х. знайти  офіційну роботу та працевлаштуватися. Наступною допомогою засудженому уповноваженим органом з питань пробації буде допомога у працевлаштуванні його.

 

 

Сергій КОНОПЛЯ

Заступник начальника

Інгулецького районного відділу

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області