Головна сторінка / Новини / Суспільство / День незалежності України

День незалежності України

З нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України в Інгулецькому районі 24 серпня 2018 року пройшли ряд культурно-масових та спортивних заходів, які розпочались парадом вишиванок. та покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на житловому масиві Інгулець.

24 серпня зранку в парках Інгулецькому та  ім. Савицького І.І. пройшли виставки декоративно-ужиткового мистецтва, в яких взяли участь трудові колективи підприємств, установ та організацій району, аматори народної творчості та громадські організації; спортивно-силові змагання «Козацькі забави», турніри з настільного тенісу та шахів, турнір з пляжного футболу та волейболу.

В цей же день на житловому масиві Інгулець пройшла промо-акція Центру надання адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради – працював Мобільний офіс «Віза».

Восьмий рік поспіль пройшов відкритий кубок Інгульця з велоперегонів на призи народного депутата Украйни Дмитра ШпеноваПротягом дня в районі відбулися волонтерські акції за участі студентської та робочої молоді «Зупинимо торгівлю людьми разом!».

Під час урочистих відкриттів свят було відзначено кращих працівників підприємств, установ та організацій Інгулецького району відзнаками різного рівня та вручено паспорти молоді, яка отримує їх вперше.

Протягом дня для гостей та мешканців району працювала виїзна торгівля.

Переглянути фотозвіт