Головна сторінка / Новини / Суспільство / День металургійої та гірничодобувної промисловості

День металургійої та гірничодобувної промисловості

 У «сталевому серці» України святкують День металургійної та гірничодобувної промисловості.

13 липня розпочались святкування на житловому масиві Південного комбінату.

Першими привітали свій трудовий колектив з професійним святом та нагородили кращих працівників генеральний директор ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» К.Федін та голова профспілкового комітету А.Филоненко.

До вітальних слів приєднався голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков відзначивши, що Південний комбінат є флагманом металургійної галузі, незважаючи на труднощі продовжує працювати стабільно та надійно. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у підвищення ефективності виробництва та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України нагородив відзнаками виконкму Інгулецького району робітників комбінату.

Під час урочистостей святковий настрій створював Київський симфонічний оркестр.

Естафету привітань перейняв трудовий колектив ПАТ «ПВК «Кривбасвибухпром». Поздоровити працівників з професійним святом приїхали заступник міського голови А.Полтавець та голова Інгулецької райради Є.Рижков. Атмосфера свята як завжди була по-родинному теплою. Гарним доповненням свята стали виступи колетивів «Лунный свет» та «Барвінок».

Переглянути фотозвіт