Головна сторінка / Новини / Суспільство / День медичного працівника

День медичного працівника

15.06.2018 року, напередодні Дня медичного працівника, яке відзначається щорічно у третю неділю червня, в палаці культури «Інгулець» відбулись урочисті заходи для медичної спільноти.

У вітальному слові голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, підкреслив важливість роботи фахівців медичної сфери, які роблять все необхідне, аби щодня рятувати життя і здоров'я людей. Очільник району побажав усім присутнім міцного здоров’я, благополуччя, йти в ногу з сучасними медичними реформами та щирої поваги і шани людей.

Заступник начальника управління охорони здоров’я О.Лук’яненко наголосив на тому, що міська влада працює над відновленням та утриманням в належному стані медичних закладів, намагається покращувати матеріально-технічну базу лікарень, створювати нормальні умови лікування містян та умови праці для лікарів, для того, щоб медичні послуги для криворіжців були на належному рівні.

За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість лікарській справі та з нагоди Дня медичного працівника були нагородженні найкращі працівники медичної сфери Інгулецького району.

Також поза увагою не залишились молоді спеціалісти, які отримали пам’ятні подарунки. З вітальним словом до них звернувся В.Савостін та поділився секретами «гарного лікаря».

Привітали медичних працівників концертною програмою творчі колективи палацу культури «Інгулець» та ЦДЮТ «Ріднокрай».

Бажаємо фахівцям медичної галузі міцного здоров’я, спокою в душі та радості від життя. Нехай нелегка праця приносить задоволення, а кожен день буде сповнений оптимізмом і любов’ю!

Переглянути фотозвіт