Головна сторінка / Новини / Суспільство / Чистий четвер в Інгулецькому районі!

Чистий четвер в Інгулецькому районі!

 

    Сьогодні в районі, як і годиться, гуртом наводили лад. Усі заклади освіти району долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».  П’ятий рік поспіль  за підтримки народного депутата України Дмитра Шпенова учні КЗШ № 100 та КЗШ № 102 висадили молоденькі липи у пришкільному парку.  Учнями КЗШ № 101 закладено парк «Ветеранів», який розташувався поруч братської могили. Школярі, педагоги, голови вуличних комітетів разом із заступником голови Інгулецької районної у місті ради Сергієм Жеребило висадили 70 лип.

   Студенти Політехнічного коледжу спільно з ГС «Зелений центр Метінвест» долучилися до акції з впорядкування берегової зони річки Інгулець. Попрацювали на совість: зібрали понад 30 мішків побутового  сміття. Акція пройшла за підтримки депутата районної у місті ради Кулішової Н.О., ГС «Зелений центр Метінвест», ЦДЮТ «Мрія».

  Не залишились осторонь і працівники промислових підприємств ПАТ «ПІВДГЗК», ПАТ «ІНГЗК», ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» разом з працівниками ТОВ «ВЕСТАШЛЯХБУД» на закріплених територіях прибирали автошляхи. Працівники ДП «Криворізька теплоцентраль» займалися вирубкою порослі та прибиранням сміття. Наводили лад на кладовищах, техніку надали ПАТ «ПІВДГЗК» та ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

    Дякуємо за дружню працю!