Головна сторінка / Керівництво району / Алентус Володимир Вікторович

Алентус Володимир Вікторович

Алентус Володимир Вікторович
заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

1. В своїй роботі керується Конституцією України , Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», організує виконання законів України, постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Указів і розпоряджень Президента, розпоряджень голови Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради, Криворізької міської ради та її виконкому за напрямком діяльності , регламентом роботи районної у місті ради, виконкому.

2. Координує в межах повноважень    питання мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

 3. Координує роботу служби у справах дітей, комітету з фізичної культури і спорту, відділів: у справах сім’ї та молоді,  культури, освіти ,  з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, сприяє  діяльності Інгулецького об'єднаного районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

4. Контролює розробку розділів програми соціально-економічного та культурного розвитку району за напрямками діяльності, подає їх на затвердження ради.

5. Очолює:

-     координаційну раду з питань сімейної та гендерної комісії, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, боротьби з проблемами наркоманії в районі.

  -   комісію по відбору осіб для роботи у відділах виконкому Інгулецької районної у

      місті ради;

-     комітет з конкурсних торгів;

 • - призовну комісію;
 • - робочу групу щодо забезпечення ефективного функціонування внутрішнього фінансового контролю , усунення порушень чинного законодавства та запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів,
 • - комісію по охороні пам’яток історії та культури;
 • - комісію з контролю за виконанням Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку;
 • - комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах;
 • - районну комісію з питань впорядкування обігу продукції сексуального чи еротичного характеру;
 • - комітет з фізичної культури і спорту;
 • - комісія з питань направлення дітей, які потребують особливої уваги і підтримки ,до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
 • - районну раду з питань безпечної життєдіяльності населення,
 • - робочу групу для здійснення моніторингу цін на закупівлю товарів, робіт і послуг по виконкому Інгулецької районної у місті ради,
 • - районну комісію з перевірки готовності закладів загальної середньої освіти до нового навчального року,
 • - постійну комісію з обстеження будівель і споруд подвійного призначення та найпростіших укритів ,що знаходяться на території району.

6. Сприяє діяльності районного відділу поліції, прокуратури, управління юстиції, органів суду, закладів охорони здоров’я.

7. Координує виконання заходів, пов’язаних з проведенням державних та професійних свят у відповідних галузях.

8. Здійснює контроль за виконанням законодавства щодо національно-культурних прав громадян, розвитку і функціонування української мови, мов інших народів, працевлаштування, освіти, культури, спорту, захисту прав дітей, сім’ї та молоді; організацією та проведенням спортивних заходів.

9. Скликає в установленому порядку наради з питань ,що належать до компетенції.

10.Здійснює погодження положень про структурні підрозділи та узгоджує посадові інструкції підпорядкованих працівників

11.Погоджує  графіки виконання капітальних ремонтів закладів освіти району.

12.За дорученням голови районної у місті ради вирішує інші питання.