Головна сторінка / Новини / Спорт / 2 листопада в ДЮСШ № 2 (житловий масив Інгулець) пройшов традиційний Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо серед юнаків

2 листопада в ДЮСШ № 2 (житловий масив Інгулець) пройшов традиційний Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо серед юнаків

 2 листопада в ДЮСШ № 2 (житловий масив Інгулець) пройшов традиційний Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо серед юнаків, який вже дев’ятий рік поспіль проводиться за ініціативи та підтримки голови Інгулецької районної у місті ради – Сергія Жеребило. Приємний сюрприз від Народного депутата України Дмитра Шпенова очікував вихованців відділення дзюдо нашої спортивної школи – спортивне знаряддя!
Турнір зібрав 10 команд юнаків 2008-2012 років народження, а це 120 юних спортсменів, для більшості – це перші змагання!
Приємно зазначити, що географія учасників з кожним роком розширюється, були представлені міста Кривий Ріг, Жовті Води, Генічеськ, Нікополь, Мала Виска. В великій конкуренції команда ДЮСШ № 2 гідно виступила на цих змаганнях.
Висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку турніру депутату Криворізької міської ради Павлу Станкову та віце-президенту Криворізької міської федерації боротьби самбо, дзюдо Павлу Яремку.